Zaklínač 3: Divoký hon

The Game Award za hru roku
9.5

Úžasný

8.1

Čtenářské hodnocení

4 milióny prodaných kopií Zaklínač 3

CD Projekt Red nám ukazuje svůj úspěch! Třetí díl skvělé série Zaklínač má na kontě 4 milióny prodaných kopií! Přečtěte si oficiální zprávu od vývojářů!

  • Originální zprávu si můžete přečíst ZDE a níže je její překlad!

Zpráva od vývojářů

Vážení hráči,
19.května bylo rozhodující datum pro všechny z nás tady na CD Projekt RED – vydali jsme Zaklínač 3: Divoký hon, náš otevřený svět, kde má hráč důležitou roli, na které jsme tvrdě pracovali déle než 3 roky. Již od prvního dne jste nám dali velké množství pozitivní zpětné vazby a podpory – obdrželi jsme neskutečně mnoho e-mailů, ve kterých jsme dostávali poděkování za naše úsilí, což bylo epický a hřálo to u srdce, každý vývojář by si přál tak skvělou komunitu. Z hlediska mediálního hodnocení, jsme opravdu ohromeni tím, jaké skóre hra obdržela po celém světě. S průměrem 9+ na každé platformě, Divoký hon je náš skutečný sen.

Také bych rád využil této příležitosti a poděkoval čtyřem milionům hráčům po celém světě, kteří si koupili Zaklínače 3: Divoký hon v prvních dvou týdnech po vydání. Čtyři miliony RPG fanoušků tráví své těžce vydělané peníze v naší hře, to je známkou toho, že jsme udělali něco správného, a můžete si být jisti, že budeme využívat všechnu tu pozitivní energii proto, aby nadcházející rozšíření byli hodny velkého dobrodružství, kterým již Zaklínač 3 je! Do té doby, si užívejte Divoký hon, a nezapomeňte si každý týden vyzvednout sadu datadisků, a užívejte si konstantní aktualizace a vylepšení hry, na kterých se neustále pracuje.

Marigold jednou Geraltovi řekl, že se svět mění, slunce zapadá a kořalka dochází – jděte, hrajte a bavte se!

4 milióny prodaných kopií Zaklínač 3

Vše nejlepší,
Marcin Iwiński
Spoluzakladatel, CD PROJEKT RED

Napsat komentář

Tvoje emailová adresa nebude zveřejněna.Povinné políčka jsou označeny *

Můžeš použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené heslo

Registrovat