Anthem

Anthem na E3

Nové zajímavé dílo Anthem od EA se na letošní E3 ukázalo s novým trailerem, gameplayem, informacemi a datem vydání. Více informací u nás!

Nejnovější trailer poukazuje na příběh. Svět Anhemu opustili jeho stvořitelé a zanechali svět nedokončený i se svými nástroji. Kvůli tomu se svět neustále mění a je velmi nepředvídatelný a nebezpečný a jeho obyvatelé musí přežívat pomocí vyzbrojených exoskeletů Javelin. Hráči se ujmou členů frakce Freelancers, kteří se snaží ochránit svůj lid a snaží se vytvořit rovnováhu a zvrátit jeho vyhlazení. Ukazuje se i opačná frakce Diminon, jenž se snaží využít nástroje tvůrců k vytvoření zbraní.

Cinematic trailer

Podle slov vývojářů půjde o hru s důrazem na příběh, jenž budete moct hrát samostatně nebo ve sdíleném světe s přáteli. Všichni hráči uvidí to samé počasí či denní dobu a v základně si každý užije singleplayerový zážitek, kde si budete moci vyzvednout odměny, nasbírat nové úkoly a konverzovat s místními a podobně. Dobrou zprávou je, že hra nebude obsahovat žádné lootboxy a pořídit si půjde pouze vizuální vzhled na Javelin, u kterých půjde samozřejmě upravovat vzhled a výzbroj. Co se dále týče těchto exoskeletů, tak budou po vydání dostupné ve čtyřech verzích s různými schopnostmi a jednou speciální:

Výsledek obrázku pro anthem javelins wallpaper

    • Ranger – všestranný Javelin vhodný pro různé úkoly
    • Colossus – silný Javelin sloužící jako tank
    • Interceptor – rychlý a mobilní Javelin
    • Storm– Javelin využívající elementární schopnosti

Pro další rozšiřování Anthemu vývojáři hru přizpůsobili tak, aby mohli přidávat více obsahu různými způsoby. Může dojít k rozšíření příběhu, odhalení více z historie, přidání úplně nového příběhu a další. Datum vydání je nyní stanoveno na 22. února 2019. Nyní se můžete podívat první gameplay dema v kooperacI, který ukazuje jednu z misí se čtyřmi Javeliny.

Anthem demo gameplay

Napsat komentář

Tvoje emailová adresa nebude zveřejněna.Povinné políčka jsou označeny *

Můžeš použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené heslo

Registrovat