Hrát teď

Crowfall

8.6

Čtenářské hodnocení

Crowfall je MMORPG nové generace

Vývojáře ze studia ArtCraft v americkém Texasu už nebavilo hrát více či méně podobné MMORPG hry, kde jste se museli dlouhé dny expit a zvyšovat si level úmorným zabíjením stále těch stejných zvířátek. Proto na Kickstarteru představili stojí vizi moderní MMORPG hry a vybrali v přepočtu téměř 250 milionů korun od 20 tisíc přispěvatelů.

Nyní je hra k dispozici v předběžném přístupu a podle všeho by nemělo trvat dlouho a vrhne se do ostrého provozu. V Crowfall dostanete do správy část země, které se pokusíte vládnout a dovést ji k rozmachu a slávě. A to za pomoci zbraní ale i třeba díky poctivé práci a obchodování. Vlastně jde o takovou simulaci boje o trůn – připomínající Hru o trůny.

Ve hře se touláte náhodně generovanou krajinou, která může vzniknout v několika oblastech. Eternal Kingdoms, God’s Reach, The Infected, Dregs a The Shadow s tím, že každá je samostatnou kampaní s vlastními cíli.

Hrát Crowfall

Crowfall Trailer

Crowfall je zbrusu nové free to play MMORPG, které rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

https://www.youtube.com/watch?v=vTpHjPGWbws

Hrát Crowfall

Napsat komentář

Tvoje emailová adresa nebude zveřejněna.Povinné políčka jsou označeny *

Můžeš použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené heslo

Registrovat