Stáhnout češtinu

Grand Theft Auto V Recenze

9

Úžasný

6.1

Čtenářské hodnocení

GTA 5

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V je nejrozsáhlejším a nejambicióznějším projektem, na jakém společnost Rockstar Games kdy pracovala. Naprosto beze zbytku využívá každičký gram výkonu, jejž minulá generace konzolí nabízí. Los Santos, rozlehlá, slunečná metropole, plná svépomocných guru, vycházejících hvězdiček i blednoucích celebrit, kterým kdysi záviděl celý západní svět, se snaží zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty a laciných reality show. Uprostřed celého toho zmatku zvažují své vlastní šance na přežití a úspěch tři velmi odlišní kriminálníci.

3 odlišní hrdinové

Když se Franklin – bývalý gangster z ulice, který hledá skutečné příležitosti a velké peníze, Michael – bývalý profesionální trestanec, jehož odchod do důchodu je mnohem méně růžový, než v jaký doufal, a Trevor – násilný maniak, který je ovládán lacinými drogami, zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, výběr možností se zužuje a hlavní hrdinové riskují všechno v sérii odvážných a nebezpečných loupeží, které můžou změnit jejich život. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

Nové možnosti

Grand Theft Auto V přináší hráčům možnost prozkoumávat věhlasný svět Los Santos a Blaine County rozprostírajících se v dnešní jižní Kalifornii. Objevujte rozlehlé městské prostředí, okolní přírodu a pláže. Hromaďte peníze jakýmkoli způsobem v nejambicióznější hře, jakou jste kdy hráli. Kromě modernějšího grafického kabátu se můžete těšit na spoustu vylepšení, jako jsou nové zbraně, vozidla, zvířata a aktivity. Hra obsahuje vylepšené efekty poškození, počasí aj..

Na nové rozhlasové stanici The Lab FM najdete nové skladby, jež čerpají inspiraci z původního herního soundtracku. Ke spolupráci byli přizváni takoví umělci jako Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike, Sam Herring z Future Islands a další.

Klady

  • Otevřený svět
  • Neuvěřitelně zábavné
  • Super multiplayer
  • Vtipný příběh

Zápory

  • Nereálná auta
9

Úžasný

Ztracené heslo

Registrovat