Čeština

Mass Effect: Andromeda

7.9

Čtenářské hodnocení

Mass Effect: Andromeda – dodatečné informace

V novém díle bude moci hráč využít zbraní na blízko jako je kladivo či meč. Dále bude k dispozici úprava různých částí zbroje a díky pestrému průzkumu nových planet pomocí také upravitelného Nomada (nového vozidla) lze nalézt nové technologie a nákresy zbrojí a zbraní. Také se změní přístup ke schopnostem, nyní bude možné kombinovat různé schopnosti a ne se jen soustředit na jednu cestu.

Vývojáři se hodně soustředili také na vývoj vztahů mezi postavami a také flexibilitu dialogů. Nyní budou mnohem propracovanější, nebudou pouze špatná a dobrá rozhodnutí a díky tomu všemu si vztahy mezi postavami více užijete.

Velkou úlevou pro všechny hráče bude rozhodně snížení počtu načítacích obrazovek, nyní bude pohyb v lodi nepřerušovaný a bude příjemné při pohledu na přibližovací se planetu pouze vzít Nomada a vyjet na průzkum.

Posledními informacemi jsou ohledně hry pro jednoho hráče (singleplayeru) a více hráčů (multiplayeru). Dnešní popularita různých konců se projeví i novém díle Mass Effect a dokonce se hráči budou moci vrátit do hry s novou hrou plus (New Game+). Vývojáři chtějí využít fantazie komunity a je možné, že vydají vybrané hráčské mise. Multiplayer bude bohužel obsahovat i mikrotransakce, ale dostupný obsah ke koupi by měl jít získat v průběhu hraní.

Napsat komentář

Tvoje emailová adresa nebude zveřejněna.Povinné políčka jsou označeny *

Můžeš použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené heslo

Registrovat