Hrát teď

World of Warships Recenze

Zdarma
8.9

Čtenářské hodnocení

World of Warships (známé jako World of Battleships) je válečná hra od společnosti Wargaming. Hra je založena na podobném modelu jako World of Tanks a World of Warplanes, které jsou dřívější online hry od Wargaming. Přináší akční simulaci různých typů válečných lodí, které v týmové bitvě plní různé role. Hra se samozřejmě zdarma. Na World of Warships se vztahuje společný VIP účet, který byl zaveden pro World of Tanks a World of Warplanes.

Zahrát si můžete momentálně pouze za americká a japonská plavidla, ale do hry se budou přidávat i další národy (potvrzeno je britské, německé a sovětské loďstvo). Další přidán národ bude Německo, jehož lodě se již nacházejí ve hře, ale jsou pouze testovány a pro obyčejné hráčů ještě nejsou dostupné. Hra má výrazně pomalejší spád, než předchozí hry v sérii, což je dáno samotnou povahou námořního boje. Připojení bojišť s ostatními hrami ze série se neplánuje, stejně jako zakomponování ponorek, které by podle tvůrců výrazně narušily vyváženost hry, ve které může každé pravidlo střílet na každé (ponorky by byly zranitelné pouze určitou skupinou plavidel).

Mapy ve World of Warships

Rozloha map ve World of Warships je 50×50 kilometrů, a to v různých podnebných pásmech, a různých mořích a oceánech. Bojiště jsou inspirované skutečnými místy a oblastmi bitev. Konkrétní mapy mají své vlastní podmínky včetně počasí a zážitek je v každé mapě odlišný.

Ztracené heslo

Registrovat