Battlefield V

8.6

Čtenářské hodnocení

Zítřejší otevřená beta Battlefieldu V

Stahujte dnes open betu Battlefieldu V a připravte se na zítřejší spuštění! Co všechno open beta bude obsahovat se dočtete níže.

 • Hned na úvod se můžete podívat na nové video, které vám ukáže, co je Battlefield V.

Detaily o otevřené betě

Herní režimy a mapy
Hráči se mohou zapojit do režimu Conquest pro 64 hráčů na mapě Rotterdam, kde se budou odehrávat bitvy v napadeném holandském městě, a na mapě Arctic Fjord, zasazené do ledového norského Narviku. V režimu Conquest musíte bojovat o nadvládu nad klíčovými pozicemi na masivní mapě pro více hráčů pomocí nových opevnění, přemístitelných těžkých zbraní a systému posil družstva.

Hráči si v otevřené betě mohou zahrát i dva „dny“ režimu Grand Operations. V tomto modulárním režimu zaměřeném na vyprávění historických události je každý den zastoupen jedním kolem hry a činy hráčů mají přímý dopad na další kolo. Na mapě Arctic Fjord se může do boje zapojit přes režimy Airborne a Breakthrough až 64 hráčů.

Následovat bude i ukázka režimu Tides of War – neustále se vyvíjející cesty druhou světovou válkou představující každých pár měsíců nový příběh – čeká hráče v září také. Každá kapitola Tides of War se zaměří na jeden konkrétní aspekt dané éry s unikátními doprovodnými herními zážitky, které budou motivací dalšího putování.

Součástí otevřené bety bude tedy i jedna pětidílná kapitola režimu Tides of War. Hráči, kteří tuto výzvu dokončí, získají ve hře při vydání Battlefieldu V exkluzivní psí známku. Upozorňujeme, že kapitola Shock Troops je jen malou ochutnávkou režimu Tides of War.

BattlefieldV_RotterdamMap

Technika

Ve veřejné betaverzi Battlefieldu V bude hráčům k dispozici pět ikonických tanků z druhé světové války a sedm letounů. Pokud se do hry zapojíte v roli Tankisty, můžete na bojiště vjet ve velkém stylu v tancích Valentine Mk VIII, Churchill Mk VII, Churchill Gun Carrier, Panzer IV a Tiger I. Pokud máte spíš hlavu v oblacích, budou vám při podpoře vašeho týmu nápomocné stroje Spitfire Mk VA, Spitfire Mk VB, Blenheim Mk IF, Bf 109 G-2, Ju 87 Stuka B-2, Ju 87 Stuka B-1 nebo C47.

Nepřátelským letounům se budete moct bránit pomocí lafetovaných i mobilních protivzdušných děl. Jsou tanky nad vaše síly? Použijte protitanková děla, opět v lafetované či mobilní verzi.

Velitel družstva získá po nasbírání dostatečného množství týmových bodů vzrušující příležitost povolat brutální posily. Účastníci uzavřeného alfatestu se jistě rozpomenou na ten hrůzný pohled, když se do hry zapojil některý z těžkých tanků: britský Churchill Crocodile nebo německý Sturmtiger.

Z uzavřené alfaverze se také vracejí raketové údery prováděné pomocí JB-2 a V-1. Nově se objeví výsadky zásobovacích kontejnerů. Jedná se o zdroje sloužící k doplnění zdraví a munice, které lze na bojiště shodit za cenu 7500 rekvizičních bodů.

Zítřejší otevřená beta Battlefieldu V

Zbraně

Volba třídy je ve veřejné betaverzi do jisté míry spjata s výběrem zbraně. Třída Support vládne výkonnými lehkými kulomety, jako jsou KE7, Bren Gun nebo FG-42, ale také brokovnicí M30. Hráči třídy Medic mohou bojová zadání plnit za pomoci samopalů STEN, Suomi KP/31, MP40 a EMP.

Pokud ve víru boje ocitnete jako Assault, budou vám krýt záda poloautomatické zbraně jako Turner SMLE, karabina M1A1 a Gewehr 43 nebo útočná puška StG 44. Pokud průběh bitvy kontrolujete z delší vzdálenosti jako Recon, začněte střádat zásahy do hlavy pomocí opakovacích pušek – na výběr jsou pušky Lee-Enfield No. 4 Mk I, ZH-29 nebo Kar98k.

Zítřejší otevřená beta Battlefieldu V

Systémové požadavky

Minimální

 • OS: Windows 7 (64 bitů), Windows 8.1 a Windows 10
 • Procesor (AMD): AMD FX-6350
 • Procesor (Intel): Core i5 6600K
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2 GB
 • Grafická karta (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2 GB
 • DirectX: grafická karta s podporou verze 11.0 nebo ekvivalent
 • Požadavky na připojení k internetu: rychlost 512 kb/s nebo vyšší
 • Místo na pevném disku: 50 GB

Doporučené

 • OS: 64bitová verze Windows 10 nebo novější
 • Procesor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
 • Procesor (Intel): Intel Core i7 4790 nebo ekvivalent
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafická karta (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4 GB
 • Grafická karta (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB
 • DirectX: grafická karta s podporou verze 11.1 nebo ekvivalent
 • Požadavky na připojení k internetu: rychlost 512 kb/s nebo vyšší
 • Místo na disku: 50 GB

Napsat komentář

Tvoje emailová adresa nebude zveřejněna.Povinné políčka jsou označeny *

Můžeš použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ztracené heslo